24 Şubat 2016 Çarşamba

"Ahşap Dilek Panosu Atölyesi"

Hayat Ağacı'ndan Merhabalar!

13 Şubat 2016 Cumartesi günü yine şahane bir ekiple ahşap boyama atölyesi gerçekleştirdik. Biz kendi sevgi günümüzü ilan ettik. Kalbimize soruk, aklımıza sorduk dileklerimizi. Sonra da elimizden ahşaba aktardık. Ortaya çok güzel sonuçlar çıkardık :) 


Renklerimizi seçtik, kalaslarımızı boyadık, mumla eskitme yöntemini kullandık istediğimiz yerleri eskittik. Kalıplarımızı hazırladık ve onları kalasa aktardık. Boyadık, vernikledik, halatlarımızı taktık ve tamaaaam! :)  


Bakalım ortaya neler çıkmış çalışkan ekipten :)Semra Hanım; "Umut İnanç Mucize" dedi ve kendi renkleriyle kendi yorumuyla panosunu hazırladı.

Özge Hanım; "Üşenme Erteleme Vazgeçme" dedi ve yorulduğumuz pes eder gibi olduğumuz anda bizi yeniden canlandırdı :) 

Burçin Hanım; "All we need is love" dedi ve sevgi günümüzü renklendirdi :) Aşk; yalnızca karşı cinse duyulmaz. Aşk; ailenize, sevdiklerinize, kendinize, işinize, doğaya, hayvanlara duyduğunuz eşsiz bir duygudur. Güzelliktir, güçtür!


Bir dahakine bizimle olmak isterseniz mail, dm ya da blog üzerindeki iletişim bölümünden lütfen bize bilgilerinizi bırakın. Ya da kendi grubunuzu kurup istediğiniz çalışma ve gün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.                                                            Sevgiler!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme